Warning: Use of undefined constant widget_simple_login_register - assumed 'widget_simple_login_register' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt92215/domeenid/www.bplast.ee/htdocs/wp-content/plugins/simple-login/simple_login.php on line 78
Meist
oktoober 17, 2012

Meist

AS B-plast on Eesti erakapitalil põhinev firma, mille asutamisaasta on 1994.
Meie põhitegevusharudeks on plasttoodete tootmine survevalumeetodil ning erinevate toodete komplekteerimine ja pakendamine. 

AS-i  B-plast juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile EN ISO 9001:2000  alates detsembrist 2001. Alates 11.10.2010 oleme sertifitseeritud Bureau Veritas Eesti OÜ poolt vastavalt standardile EN ISO 9001:2008.

Ettevõttes töötab 15 inimest. Meil on 1300 m2 tootmispinda, lisaks laopinnad, olme- ja kontoriruumid.

Ettevõttel on plastisurvevalupingid, -vormid, tõstukid jm abivahendid ning lukksepp-vormivalmistaja seadmed, mikrokeevitus vormide parandamiseks. Vaata meie survevalumasinaid alajaotusest tootmine.

Oma tooteid müüme peamiselt edasimüüjatele ja otseplasttooted tootjatele.

Teeme allhanketöid Rootsi ja Soome firmadele (plasti survevalu, komplekteerimine ja pakendamine). Osa oma toodangust ekspordime Rootsi, Soome ja Norrasse. 75% käibest moodustab eksport.

Koostöös Rootsi firmaga käivitasime 1998. aastal kiletootmisfirma Dagöplast AS (www.dagoplast.ee), kes on ka üks meie partneritest.

Tootmises tekkinud jäätmed töötleme ümber.

Meie juurde on oodatud uued kliendid. Oleme huvitatud plastisurvevalu toodete tootmisest, nende toodete komplekteerimisest või pakendamisest. Lisaks osutame ka ainult pakendamis- ja komplekteerimisteenust.

Hinnapäringuid palume edastada e-mailiga, vaata kontaktid siit